Co se mění pro pacienty MUDr. Mazurové?

Takhle to chodí u nás

Děláme to asi trochu jinak, než jste byli zvyklí. Pacienti nás navštěvují výhradně v konkrétní čas, takže pokud se chcete objednat / na něco zeptat, nebojte se a rovnou nám zavolejte.

Jak si s námi začít

Nejlepší bude, když se napoprvé domluvíme jenom na kontrolní prohlídku. To znamená, že si vás zrentgenujeme a pečlivě zkoukneme váš chrup pod mikroskopem – dá se tak odhalit spousta mazaně schovaných kazů nebo třeba zákeřných váčků.

„Ale mě zatím nic nebolí…“

Čekat na skličující bolest se doopravdy nevyplácí. V moment, kdy zub pobolívá, až bolí, bývá většinou pozdě na promptní plánování kvalitního ošetření. Navíc je to pak celé o dost komplikovanější a ještě ke všemu dražší (pro vás).

Jak je to s tou dentální hygienou

Dentální hygiena je grunt. Počítejte tudíž s tím, že vám ji naordinujeme hned zkraje – jde totiž o absolutně nejdůležitější faktor pro zdravost vašeho úsměvu. Vězte, že bez pravidelné a poctivé dentální hygieny nemá práce zubního lékaře smysl, protože veškeré opravy na nečistých zubech prostě a jednoduše nefungují.

Co s dočasnými dětskými zuby

Kazy na mléčných zubech se vždy snažíme dát do pořádku. Argumenty, že mlíčňák se spravovat nemusí a že beztak co nevidět vypadne, jsou passé. Takový zkažený zoubek může začít neurvale bolet, dítko pak naříká a bolavá oblast nebývale otéká. Zkrátka, chceme vás ušetřit nočních výjezdů na motolskou pohotovost atp. Ba co víc, od rozpadlého a zaníceného dočasného zubu se může nakazit i ten stálý, který se pod mléčným zubem vyvíjí.